Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

BeachBody

BeachBody

Vylepšete své sexy partie - tvarujeme hlavně hýždě a břicho! Novinka, u které posílíte, získáte kondici a navíc i zhubnete. Pokud si potřebujete zacvičit, odreagovat se a nepřemýšlet, kterou nohou vycházíte, tak tato forma cvičení je ta správná volba! - je to sice „makačka“, ale se zaručeným výsledkem. Budete se cítit lépe a zvýší se vám sebevědomí. Přijďte se přesvědčit!!!

Hodina BeachBody se zaměřuje na pevný zadeček a břišní pekáčky, dále pak na triceps a stehna -  při cvičení rýsujeme i protahujeme problémové partie těla.

BeachBody je trénink nejen pro ženy, zaměřený na posílení a tvarování s využitím vlastní váhy těla a s pomocí jednoduchých funkčních fitness pomůcek. 

Formování břišních svalů, hýždí a stehen jsou předmětem každé hodiny, vždy v kombinaci s dalšími vybranými svaly. Intervalové cvičení vede ke zvýšení síly, svalové vytrvalosti, k vyrýsování svalstva a k redukci podkožního tuku.

Hodina začíná krátkým zahřátím (žádné složité sestavy) a protažením. Hlavní část hodiny je složena z cardia a body cvičení, které se musí vejít do předepsané signalizace hudebního bloku, kde se střídají intenzivnější tréninkové prvky ve stylu Insanity a PiloxinguKO s posilovacími bloky ve stoje i na zemi ve stylu ButtLift&ABS a BodyFormu. Závěrem hodiny je stretching.

Pondělí:

18:00 - 19:00 (Barča)

Instruktoři

Barbora Halamová

Barbora Halamová

(Fitbox, BeachBody, Flowin, Piloxing K.O.)

Když už nemůžeš-přidej!

Těšíme se na Vaši návštěvu

Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA