Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

CrossFitness

CrossFitness

CrossFitness je program na rozvoj kondice s využitím různých tréninkových metod a fitness nářadí (TRX, FLOWIN, LebertFitness, BakkaBoard, ReebokDeck, PowerBag, KettleBell, BOSU, body ball, FitBox totem, pneumatika, lodní lano, hrazdy, žebřiny, víceúčelovou funkční konstrukce-klec, opěry push up, různé druhy medicimbalu, trampolínky, pružné posilovací gumy, činky, švihadlo, koordinační žebřík apod.).

CrossFitness není jednostranně zaměřený trénink, ale snaží se rovnoměrně rozvíjet všech 10 schopností: odolnost srdce-cévního a dýchacího systému, vytrvalost, sílu, kloubní pohyblivost, výbušnost, rychlost, koordinaci, rovnováhu a přesnost. V této formě cvičení se kombinují posilovací prvky, cviky s vlastní váhou, se závažím a různým fitness nářadím s cílem zabezpečit všestranný rozvoj jedince.

CrossFitness je charakteristický maximální intenzitou, je vhodný pro lidi, kteří chtějí zlepšit svoji kondici, vyformovat postavu anebo získat určitou sportovní vytrvalost. Mezi nesporné výhody patří jeho pestrost, není monotónní a je všestranně zaměřen - snaží se rovnoměrně rozvíjet všechny složky tělesné zdatnosti. Cvičení probíhá v intervalech a střídá se intenzita posilování na celé tělo.

Trénink CrossFitness, začíná cardio zahřátím a strečinkem, v hlavní části probíhají 2 - 4 kola kruhového funkčního tréninku, který má 12 - 24 stanovišť po časových intervalech 10 - 35 sec. (záleží na trenérovi a zdatnosti skupiny, stanoviště se mohou cvičit i ve dvojicích), v závěru se cvičí série ABS (pekáč buchet) a trénink se zakončí protažením všech partií těla, které byly fyzicky zatíženy.

V případě příznivého počasí se trénink přesouvou do venkovního areálu a začíná o půl hodiny dříve!

Dorazte - vůli dokažte!!!

Středa:

19:00 - 20:00 (Radek, Zbyněk)

Instruktoři

Mgr. Radek Blahota

Mgr. Radek Blahota

(Zumba®Toning, BodyFit®BB/Bosu, FitBox®, CrossFitness)

Provozovatel AKAS a RELAX Sport Club Teplice

Zbyněk Ellschlöger

Zbyněk Ellschlöger

(Crossfitness, Kondice děti)


Těšíme se na Vaši návštěvu

Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA