Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

Rozvrh cvičení RELAX AC od 14.10.2020 ("nouzový stav")

> cvičíme individuál nebo v oddělných skupinách dle nařízení!

Rezervace nutná - volejte 603289870!

Rozvrh junior aktivit AKAS ("nouzový stav")

Do odvolání ZAVŘENO! 

 

Rozvrh cvičení Relax AC platný od 3. 12. 2020 (viz níže)

nutná rezervace - max 10 os.

Rozvrh junior aktivit AKAS od 3. 12. 2020 (pod Relax AC)

DenSál09:00 - 10:0010:00 - 11:0016:00 - 17:0017:00 - 18:0018:00 - 19:0019:00 - 20:0020:00 - 21:00
Po1
SeniorYoga
Ewika

B-Fit
Radek
BeachBody
Barča
FitBox®
Martina / Barča

2Kroužkujeme-MiniFamilyFit
Anna (9.00 - 12.00 dle skupin)
Kroužkujeme-MiniFamilyFit
Anna (9.00 - 12.00 dle skupin)

GravidForm
Jitka / Lucie
BodyBall&Bosu
Kamila
TRX®
Jirka

3


Baby&Kids Studio
(ev. herna s hlídáním)
Baby&Kids Club
(herna bez dozoru)
Baby&Kids Club
(herna bez dozoru)

Út1
B-Fit
Lucie (Family - i s dětmi / dle domluvy)

BodyStep®
Mirka
Jumping®
Petra / Ája
Zumba®
Radek / Lucie
FitboxInsanity
Bára
2Kroužkujeme-MiniFamilyFit
Anna (9.00 - 13.00 dle skupin)
Kroužkujeme-MiniFamilyFit
Anna (9.00 - 13.00 dle skupin)
PoleDance (kurz)
Evča
AerobicMix
Denisa
MedicalYoga
Helena
Flowin®
Martina

3






St1
FamilyFit
Lucie (dle domluvy)

FitBox®
Ája
BeachBody
Barča
Cross®Fitness
Radek (IntervalWorkout)

2
SeniorFit
Hana / Vlasta

FyzioForm
Vendy
Flowin®
Markét (PilatesFlowin)
BodyBOSU®
Denisa

3






Čt1
PreConcepFit
Radek (dle domluvy)

Jumping®
Ája / Petra
Step®Aerobic
Denisa
RitualWorkout
(Simča+Áňa+Honza)

2
FamilyYoga
Ewika (i s dětmi)

POUND®
Lucie
TABATA
Ája
Flowin®
Martina
TRX®
Martina
3
StrollFit
Lucie (outdoor/dle domluvy)





1

FitDefence
(Fabiano)
FitBox®
Anička / Radek
Cross®Fitness
Zbyněk (kruhák)


2


TRX®
Jirka
VariedYoga
Ewika


3






So
Ne1


Zumba®
Terka (od 7. 9.)
BodyForm
Radek / Lenka
Cross®Fitness
Lukáš (kruhák)
FitBox®
Jenda
2


Yoga
Kateřina
HammockFlyYoga-kurz
Ewika
TRX®
Martina
PoleDance OpenClass
3






Rozvrh cvičení AKAS

DenSál15:00 - 16:0016:00 - 17:0017:00 - 18:0018:00 - 19:0019:00 - 20:00
Po1Pole&GymSport
(od 15.30)
Pole&GymSport
Radek
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2Pole&GymSport
(od 15.30)
Pole&GymSport
Martinka

Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4




Út1FitBox junior
Anička
CrossSport
Anička
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2FyzioMoveKids
Anna

Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4
JumpStreet
Zbyněk (sk. I.)



St1
BabySport
Radek / Anička
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2
Zumba®Kids
Lucie
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4
JumpStreet
Zbyněk (sk. II.)
JumpStreet
Ota (sk. III.)


Čt1
FitSport out&indoor
Radek / Vítek
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2Pole&GymSport
(od 15.30 / sk.A)
Pole&GymSport
Katka (sk.A )
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4




1AthleticKids
Vítek / Radek
StreetDance
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2
YogaKids
Lucie
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4JumpStreet
Zbyněk / Ota (sk. I.)
JumpStreet
Ota / Zbyněk (sk.II.)



So
Ne1

Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
2

Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
Junior FitnessActivity
4




Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA