Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

FitConsulting

FitConsulting

Sobotní kurz správného běhu, zdravé výživy a posilování vlastní váhou těla - kurz se koná dle domluvy s trenérem.

Pro letošní rok jsme se rozhodli pro několik změn. Za prvé jsme CityRun rozšířili o FitCoreTraining a za druhé o přednášku na téma Sport a výživa – Superfoods ve spolupráci Energyvity – obchodu se zdravou výživou. Tímto jsme Vám připravili komplexnější balíček pro Vaše zdraví.

  • CityRun

Začal jsi už někdy v životě běhat a vydrželo ti to jen pár dní? Pokud je přesně tohle tvůj případ, pak je tu CityRun právě pro tebe!

Jestli si chceš zlepšit fyzičku, naučit se správně běhat nebo získat parťáky pro společný trénink - pak ti ukážeme jak na to. CityRun je určen pro ty, co s pravidelným běháním chtějí začít, i pro ty, co už za sebou nějaké kilometry mají.

Součástí našeho tréninku je i sestavení tréninkového plánu, poradenství v oblasti vhodné stravy a doporučení vhodné obuvi a dalších vychytávek, které ti běh zpříjemní a hlavně u něj udrží.  

Běh je po chůzi pro člověka nejpřirozenější pohyb.

Kurzem tě povede aktivní a všestranný sportovec David Vencl, atlet a účastník běžeckých závodů jako je Spartan race, We Run Nike ad.

  • FitCoreTraining

Pokud se potýkáte čas od času bolestí zad, za krkem nebo jiných partií, pak FitCore je přesně pro Vás. Zde si ukážeme jednoduché cviky pro posílení jádra těla, které nazýváme také Core. Tyto cviky jsou jednoduché na zvládnutí, časově nenáročná a můžete si je odcvičit i doma bez jakýchkoli speciálních pomůcek.

Tato cvičení regulují svalové disbalance, které získáváme často jednostranným zatížením těla nebo špatnými návyky při sezení u PC a dalších pro nás běžných činnostech.

FitCore velmi vhodně doplňuje CityRun, protože při obou cvičeních je nám zátěží jen naše vlastní tělo a obě cvičení jsou pro nás přirozená.

  • Superfoods – přednáška o výživě a sportu

Správná výživa by nám měla být vlastní, ať už cvičíme či nikoli. Tato přednáška osvětluje problematiku superpotravin a jejich cílené využití.

Dnešní potraviny už neobsahují ty živiny, které tělo potřebuje. Ideální variantou je používat superpotraviny.
Superfoods je označení potravin, jejichž zvláštní, zdraví uchovávající nebo zdraví navracející vlastnosti zná lidstvo už stovky nebo dokonce tisíce let.
V této přednášce se zaměřuji na potraviny, které dodávají více energie, zkvalitňují svalovou hmotu, detoxikují a regenerují organismus, vyrovnávají a optimalizují prostředí v těle.

Kurz zaměřený na výběh ve volné přírodě. Každý bude mít více prostoru poznat své vlastní schopnosti. Obecný trénink zaměřený více na techniku běhu, strečink, rychlostní a silové cvičení. Zde získáš i více teoretických informací a poté následuje další kurz, který rozvíjí znalosti v oblasti běhu, zdravé výživy a posilování vlastní váhou těla.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA