Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

Zumba Toning®

Zumba Toning®

Propojení tance a posilování. Zumba je párty, která chytne každého díky jednoduchým, tanečně-posilovacím choreografiím!

ZUMBA Toning

  • Taneční lekce ZUMBA spojená s posilováním pomocí vlastního těla a speciálních (chrastících) činek.
  • Určené pro začátečníky i pokročilé.

CO JE ZUMBA? ZUMBA je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance.                    

  Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená „rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party“. A přešně taková je filosofie Zumby, nepřipadáte si jako v tělocvičně, nepočítáte, kolik ještě kterého cviku musíte udělat a dokonce si můžete přidávat i své vlastní prvky. Zkrátka se bavíte a s úsměvem si užíváte na taneční party. Přitom však velmi účinně cvičíte a spalujete spousty kalorií. V hodinách Zumby se kombinují rychlé a pomalé rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a tvarování postavy. Zapojíte celý svalový korpus, především pak nohy, břicho a hýždě.    

 Rozhodně nemusíte být žádným tanečníkem, protože Zumbu zvládne každý. Začíná se jednoduchými kroky a postupem času se přidávají trochu náročnější kombinace. Všechny taneční kroky jsou ale i tak oproti běžné podobně zjednodušené. Při Zumbě se vůbec nepočítá, tančí se zcela podle rytmu hudby.

  • Zumba je vhodná pro všechny věkové kategorie.

  • Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze zábavnou cestou. 

      Zumba vznikla v polovině 90-tých let v Columbii v Jižní Americe, kdy si  Alberto Perez alias Beto zapomněl hudbu na svou hodinu aerobicu. Jediné co měl u sebe byly kazety s latinsko-americkou hudbou. Celou hodinu improvizoval v rytmu salsy a merengue. Hodina s novými tanečními prvky měla velký úspěch a tak se zrodil nový fitness program – Zumba.    Po velkém úspěchu v Columbii, představil Beto v roce 1999 Zumbu v USA. Zde se k němu přidali dva podnikatelé, Alberto Perlman and Alberto Aghion , a společně založili společnost 'Zumba Fitness, LLC' jejímž cílem bylo představit ZUMBU po celém světě. Od té doby se stala ZUMBA nejrozšířenějším fitness programem nejen v USA. V současné době je více jak v 30 zemích  vyškoleno přes 10 000 instruktorů, přes 1 500 000 lidí navštěvuje pravidelně hodiny ZUMBA Fitness. (www.zumba.com)

Těšíme se na Vaši návštěvu

Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA