Facebook Twitter

Relax Teplice - sport club

+420 417 813 044
+420 775 982 698
Alejní ulice 654/12, 41501 TEPLICE
relaxteplice@email.cz

BeerYoga

BeerYoga

BeerYoga neboli pivní jóga je cvičení jako stvořené pro Čechy!

Zvedání a držení lahve zlatavého moku v pozici prkna nebo bojovníka se stalo před časem oblíbenou zábavou například v Berlíně nebo ve Spojených státech.

Jestli potřebujete prostě jen vypnout, uvolnit se a "vyčistit si hlavu," nebaví vás klasický typ jógy a chodíte rádi cvičit v partě, nebo prostě jen chcete zkusit něco nového, tak v tom případě pro vás máme novinku – pivní jógu!

O co jde? Představte si lekci jógy, která se, jak je zvykem, neobejde bez Pozdravů slunce, bez tradičních pozic a správného dechu. Bonusem takové lekce pak bude, jak název sám napovídá, "pití piva." A pak si také představte, že se potkáte v sále s lidmi, kteří jsou podobně naladění jako vy, kteří si s vámi ťuknou, usmějí se na vás a takovou pohodovou energii si budete předávat celých šedesát minut! Pokud pivo nepijete - nevadí > místo klasického piva si můžete přinést např. jiné s příchutí.

A co si o takové józe myslet? Není nic jednoduššího, než se k nám vydat a zkusit, jak se dá i jinak trávit aktivní způsob života! Vezměte si s sebou vychlazený nápoj dle vaší chuti (kdo chce i sklínku či kelímek) a budeme se na vás těšit s pozitivní náladou!

 


 

Pátek:

18:00 - 19:00 ()

Těšíme se na Vaši návštěvu

Relax Sport Club Teplice

Copyright 2011 © Relax Sport Club, všechna práva vyhrazena | TVORBA WWW STRÁNEK - PRO-IDEA